www.seniorzy.lodz.pl
Strona główna Facebook Bip

Piątek, 28 Lipca 2017


WIDZEWCentrum Aktywnego Seniora na Widzewie

Dom Kultury "502"
ul. M. Gorkiego 18
92-525 Łódź
tel. 42 673 35 99, 42 673 32 90
http://wdk.pl/index.php/dom-kultury-502
https://www.facebook.com/domkultury502/

O CENTRUM

Centrum Aktywnego Seniora Łódź-Widzew działające przy Domu Kultury „502” (ul. Gorkiego 18) oferuje swoim seniorom zajęcia cykliczne oraz imprezy okolicznościowe.
Na co dzień proponujemy udział w zajęciach gimnastycznych (gimnastyka ogólna, szkoła zdrowego kręgosłupa), tanecznych (kurs tańca nie tylko dla par), lektorat języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania, a także rękodzielnicze- warsztaty wykonywania biżuterii z koralików. Ponadto mieszczą się u nas dwa punkty konsultacyjne- psychologiczny i prawniczy, gdzie seniorzy mogą bezpłatnie skorzystać z porad fachowców.
Każdego miesiąca odbywają się również imprezy cykliczne, jak np. „Wieczór dla seniora”, czyli koncerty, na których prezentują się różni artyści. Mamy także cykl „Podajmy sobie ręce”, na który zapraszamy przede wszystkim osoby przebywające w Domach Opieki, Klubach Seniora itp. i właśnie takie osoby również prezentują tutaj swoją twórczość. Niecyklicznie zapraszamy także gości z odczytami i prelekcjami z dziedziny zdrowia, bezpieczeństwa czy bankowości.