www.seniorzy.lodz.pl
Strona główna Facebook Bip

Piątek, 28 Lipca 2017


Wypoczynek/UzdrowiskaLeśny Dom Seniora

88-410 Gąsowa Piastowo 13 A,
tel.  52 526 22 88
http://www.lesnydomseniora.pl

 

Leśny Dom Seniora położony jest na Pałukach, w malowniczej okolicy otoczonej lasami i jeziorami co podnosi jego walory turystyczne i klimatyczne. Lokalizacja Naszego Obiektu zachęca również do zwiedzania turystycznych miejscowości znajdujących się w pobliżu takich jak Żnin(np. Muzeum Ziemi Pałuckiej), Biskupin (np. Muzeum Archeologiczne) Wenecja (np. Muzeum Kolejki Wąskotorowej), Pałac w Lubostroniu, Park Dinozaurów w Rogowie, Gniezno (Katedra Gnieźnieńska). Nasz Ośrodek dysponuje 53 komfortowymi pokojami: 1 – osobowe, 2 – osobowe, 3 – osobowe oraz pokoje typu studio. Leśny Dom Seniora posiada własną bazę rehabilitacyjną w której oferujemy szeroki wachlarz zabiegów leczniczych z zakresu: kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii, masaży oraz światłolecznictwa. Polecamy również specjalistyczne badania diagnostyczne narządu ruchu pozwalające dokładnie ocenić zakres ruchomości stawów oraz obciążeń kończyn dolnych prowadzące do reedukacji chodu i zmniejszenia ryzyka upadku. Goście mogą korzystać również ze strefy Wellness&Spa: jacuzzi, sauna, grota solna, „gabinet słońca”, sala fitness, gabinet kosmetyczny oraz gabinet fryzjerski. Dom Seniora jest ośrodkiem przyjaznym dla osób niepełnosprawnych, pozbawionym barier architektonicznych

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 10% rabatu na wszystkie pobyty krótkoterminowe: Turnusy Rehabilitacyjne, Turnusy Wypoczynkowe, Pakiety Relaksacyjne, Pobyty Hotelowe oraz na wszystkie dodatkowo zakupione zabiegi.
Pensjonat Familia

 

Władysławowo ul.Stolarska 22
tel.663 271 680  
http://www.pensjonat-familia.pl/

Pensjonat Familia znajduje się w uroczej części nadmorskiego Miasta Władysławowo, tuż u nasady Półwyspu Helskiego

Szotland, gdzie zlokalizowany jest nasz Pensjonat to spokojna dzielnica z niepowtarzalnym widokiem na Zatokę Pucką (od pensjonatu tylko 300 m) oraz atrakcyjnymi skwerami rekreacyjno-wypoczynkowymi dla dzieci i dorosłych. Również tutaj zaczyna się ścieżka rowerowa na Hel, z której to chętnie korzystają zwolennicy aktywnego wypoczynku.
Kameralne wnętrza, rodzinna atmosfera oraz konkurencyjne ceny i dobre warunki do wypoczynku dzieci, młodzieży i rodzin z dziećmi są gwarancją udanych wakacji i regeneracji sił witalnych.
Władysławowo – miasto, które pretenduje do miana jednego z głównych wczasowisk na Wybrzeżu, zaprasza przez cały rok na krótkie i dłuższe noclegi, pobyty wypoczynkowe indywidualne i grupowe oraz zielone szkoły. Morski klimat o leczniczych właściwościach, czysta woda i powietrze nasycone intensywnym zapachem jodu, a także infrastruktura zapewniająca spokojny, bezpieczny i miły wypoczynek, to najważniejsze atuty, dla których warto spędzić choćby kilka dni w tym urokliwym miejscu.
Organizujemy również kameralne przyjęcia okolicznościowe tj.: urodziny, Komunie, jubileusze itp. W naszej restauracji przygotujemy dla Państwa smaczne, domowe dania do spożycia na miejscu oraz na wynos.
 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
-10% zniżki na noclegi+ wyżywienie dla pobytów indywidualnych
-15% zniżki na noclegi+ wyżywienie dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób
Miejsce parkingowe gratis. ​
22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny SP ZOZ

Ciechocinek ul. Wojska Polskiego 5
tel. 54 283 72 00 ; 54 283 7250
http://www.22wszur.pl

Ośrodek położony jest w otoczeniu pięknego parku z alejkami spacerowymi w bliskim sąsiedztwie parku sosnowego zabytkowego dworku Prezydentów Polski. Prowadzimy działalność leczniczą w zakresie rehabilitacji szpitalnej, leczenia szpitalnego, leczenia sanatoryjnego, profilaktyki oraz diagnostyki. W Szpitalu uzdrowiskowym zapraszamy na podstawie skierowań, w formie leczniczych pobytów indywidualnych w ramach turnusów rehabilitacyjnych.
Dysponujemy własną znakomitą bazą zabiegową z kompleksem basenowym. Ukierunkowaną na leczenie uzdrowiskowe i rehabilitację w schorzeniach kardiologicznych, reumatologicznych, neurologicznych, ortopedii, chorób układu oddechowego, cukrzycy, otyłość, chorób naczyń.  Posiadamy 460 miejsc noclegowych w  pokojach   1,2,3 osobowych  o różnorodnym standardzie oraz apartamenty. Nasza kuchnia poleca smaczne i zdrowe posiłki zgodnie z zaleceniami lekarskimi i pod nadzorem dietetyczki.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 10% zniżki na pobyty leczniczo-rehabilitacyjne z zabiegami
- 5% zniżki na dodatkowe zabiegi leczniczo-rehabilitacyjne
VitaSUN Biuro Turystyczne

Siemonia ul. Młyńska 5
tel. 504 897 483
http://www.vitasun.pl

VitaSUN BIURO TURYSTYCZNE zajmuje się sprzedażą usług turystycznych w postaci: turystyki krajowej, zagranicznej, młodzieżowej, dla dorosłych, indywidualnej i zbiorowej. Oferujemy turnusy rehabilitacyjne w ośrodkach posiadających wpisy organizatorów turnusów rehabilitacyjnych oraz wypoczynek dla seniorów.Bogata oferta turystyczna jak i profesjonalizm usług pozwala spełnić wszystkie wymagania naszych Klientów.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
Wczasy w Jarosławcu 11-24.09.2017 – cena 1290,00 zł/osoba (cena standardwa 1390 zł)
Wczasy w Nemu  08-19.07.2017 lub 17-28.08.2017 - cena 1899,00 zł (cena standardowa 1999 zł)
Wycieczka do Wiednia i Bratysławy 15-17.08.2017 - cena 522,50 zł (cena standardowa 550 zł)    
OŚRODEK WYPOCZYNKOWO-SZKOLENIOWY ONDRASZEK

 

Ustroń ul. Stroma 7
tel.33 854 35 80 / 601 700 247
http://www.ondraszek.pl

Oferujemy Państwu nocleg w malowniczej i uroczej okolicy, w przepięknym regionie Beskidu Śląskiego, urzekającym swoja naturalnością. Wyjątkowe i piękne krajobrazy Ustronia, Wisły na długo pozostaną w pamięci każdego z nas. Do Państwa dyspozycji Ondraszek oddaje 120 miejsc noclegowych w 47 pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem oraz dostępem do bezprzewodowego internetu. Z okien rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na szczyt góry Czantoria. Goście mają możliwość skorzystania z siłowni, sauny suchej, bilardu, tenisa stołowego, pokoju zabaw dla dzieci, gabinetu masażu oraz ogólnodostępnego aneksu kuchennego. Wokół Ośrodka są 2ha terenu zielonego z wyznaczonym miejscem na ognisko.


Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 5 dniowy pobyt (4 noclegi) z wyżywieniem i atrakcjami dodatkowymi 346,50 zł od osoby
- 7 dniowy pobyt (6 noclegów) Z wyżywniem i atrakcjami dodatkowymi 513,00 zł od osoby
WILLA ETIUDA-WŁADYSŁAWOWO

Władysławowo ul. Harcerska 17
tel. 666 94 94 99
http://www.etiuda.wladek.pl

 

Zapraszamy do naszego domu położonego w centrum Władysławowa w spokojnej dzielnicy Cetniewo! Znajdujemy się 700m od morza i 350 m od ulicy Sportowejgłównego szlaku turystyczno-gastronomicznego w mieście. Oferujemy pokoje 2-3-4 osobowe w wysokim standardzie a także dwupokojowe apartamenty dla większych rodzin! Wszystkie pokoje z łazienkami, tv lcd i internetem bezprzewodowym! Dodatkowym wyposażeniem każdego pokoju jest lodówka, czajnik, naczynia, sztućce oraz sprzęt plażowyPosiadamy również ogólnodostępną kuchnię z dużą jadalnią oraz świetlicę z kącikiem dla dzieci! W odległości 250 m znajduje się Ośrodek Przygotowań Olimpijskich CETNIEWO (basen, hale sportowe, sale konferencyjne, gabinety odnowy biologicznejrehabilitacji). Serdecznie zapraszamy!!! 


Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 15% zniżka na pobyt w miesiącach  maj, czerwiec i wrzesień.
- cena pokoju dwuosobowego wynosi 68 zł (cena standardowa 80 zł)
- cena pokoju trzyosobowego wynosi 85 zł (cena standardowa 100 zł)
- cena pokoju czteroosobowego wynosi 110 zł (cena standardowa 130 zł)
KRAINA WYCIECZEK

Łódź ul. Andrzeja Kerna 16/7
tel. 780 177 600
http://www.krainawycieczek.pl

 

Kraina Wycieczek zabierze Cię w magiczną podróż po Polsce. W ofercie znajdziesz zarówno miejsca często odwiedzane, jak i te mniej znane, wycieczki piesze, rowerowe oraz nordic walking. Organizujemy wycieczki dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych, w języku polskim oraz angielskim.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 10% zniżki na wszytskie wycieczki jednodniowe
5% zniżki na wycieczki wielodniowe
PAŁAC ŁAZIENKI II

Ciechocinek ul. Raczyńskich 6
tel. 54 231 10 11
http://lazienkiresort.com/


Zapraszamy do odwiedzenia zabytkowego Pałacu Łazienki II w Ciechocinku – wyjątkowego sanatorium pochodzącego z początku XX wieku, usytuowanego w centrum Ciechocinka obok słynnych dywanów kwiatowych.Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Gości stworzyliśmy obiekt, w którym można zadbać o zdrowie. Unikatowe walory lecznicze i klimatyczne naszego uzdrowiska pozwolą każdemu odzyskać siły witalne i wewnętrzny spokój, a co najważniejsze zauważalnie poprawić stan zdrowia.
Pałac Łazienki II w Ciechocinku to przede wszystkim turnusy kuracyjne i rehabilitacyjne - dofinansowane w ramach PFRON. Goście sanatorium mogą korzystać z nowoczesnej bazy rehabilitacyjnej ukierunkowanej na leczenie następujących schorzeń: dysfunkcji narządów ruchu, z włączeniem osób poruszających się na wózku, schorzeń neurologicznych, ortopedycznych, dróg oddechowych, kobiet po mastektomii, chorób przemiany materii, schorzeń reumatologicznych. Pod opieką wyspecjalizowanej kadry oferujemy zabiegi z zakresu: balneoterapii, hydroterapii, elektroterapii, kinezyterapii, krioterapii.   Do Państwa dyspozycji mamy ponad 200 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych o różnych standardach.
Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się strefa Medical SPA, sauna – bezpłatna dla gości hotelowych, restauracja Marconi i kawiarnia, w której odbywają się wieczorki taneczne z muzyką na żywo.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
5% zniżki na pobyty kuracyjne 7dniowe,
- 10% zniżki na pobyty kuracyjne 14dniowe.
OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY SOSENKA

 

Sochonie ul. Sosnowa 3
tel. 85 718 66 50
http://www.sosenkazdroj.pl

Ośrodek znajduje się na skraju Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej - 200 km od Warszawy i 6 km od Białegostoku. Panuje w nim kameralna, rodzinna atmosfera. Przyjazne wnętrza, pokoje w ciepłych pastelowych kolorach, wspaniałe widoki na park i las sosnowy sprawiają, że odpoczywa się tu o każdej porze roku. Ośrodek serwuje zdrową, lekkostrawną kuchnię. Uwzględniamy diety: łatwostrawną, cukrzycową, niskocholesterolową. Pozostałe za opłatą do uzgodnienia w Ośrodku.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 5% rabatu na turnusy rehabilitacyjne oraz na 7, 10 i 14-dniowe pobyty z zabiegami
- 6% rabatu na zabiegi dodatkowe podczas pobyty

Informację o posiadaniu Karty Seniora należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Rabat z Karty Seniora nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.
SANATORIUM UZDROWISKOWE ZNP W CIECHOCINKU

Ciechocinek ul. Prof. Lorentowicza 6
tel. 54 283 60 98
http://www.znpciechocinek.pl

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 5% zniżki na zkup turnusów sanatoryjnych (od 7 - 28dniowych)
- 5% znizki na zkup zabiegów leczniczych
BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH PRZYGODOWO - PODRÓŻE

Plac Kościelny 5/1a, Łódź
Tel.  42 655 31 34
 Biuro czynne: pon. 11.00-17.00 / wt-pt 10.00-16.00​
www.przygodowopodroze.pl


Biuro Usług Turystycznych „Przygodowo-Podróże” specjalizuje się w ofercie wypoczynkowej dla seniorów: turnusy rehabilitacyjne oraz pakiety wypoczynkowe dla seniorów. Posiadamy bogatą bazę sprawdzonych ośrodków rehabilitacyjno-wypoczynkowych w całej Polsce, dostosowanych również dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie obiekty wyposażone są w profesjonalne zaplecze rehabilitacyjne, posiadają wykwalifikowaną kadrę lekarzy, pielęgniarek i fizjoterapeutów. Każdy turnus to również coś „dla ducha”- wycieczki, wykłady, prelekcje, ogniska, seanse filmowe i wieczorki taneczne. 
SANATORIUM UZDROWISKOWE SANVIT W CIECHOCINKU

 

Ciechocinek ul. Staszica 8
tel. 54 283 42 81
http://www.sanvit.pl

Serdecznie zapraszamy do Sanatorium Uzdrowiskowego „SANVIT” położonego ok. 200 m od tężni. Nasz obiekt to 3 piętrowy budynek, wokół którego rozciąga się duży park. Teren jest ogrodzony, co gwarantuje spokojny i bezpieczny wypoczynek. Bogata oferta naszego Sanatorium adresowana jest w takim samym stopniu do pokolenia dziadków, rodziców jak i wnuków. Posiadamy własną, nowoczesną, bogato wyposażoną bazę zabiegową. Pacjentom oferujemy około 50 różnych zabiegów leczniczych. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną. Nasze Sanatorium przystosowane jest dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Posiadamy salę konferencyjną, basen solankowy, saunę, gabinet fryzjersko-kosmetyczny, oraz małą kawiarnię. W sanatorium oferujemy Państwu miejsca w pokojach 1, 2, 3, 4-osobowych z łazienkami i balkonami o różnych standardach. Wygodne pokoje, przestronna jadalnia oraz funkcjonalne pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym pozwalają wypocząć w komfortowych warunkach. W czasie wolnym organizujemy naszym gościom piesze wycieczki po Ciechocinku,a także atrakcyjne fakultatywne wycieczki autokarowe do Ostrowąsa, Torunia i Lichenia. Aby umilić wypoczynek w Naszym Sanatorium organizujemy również wieczorki taneczne, ogniska, biesiady kujawskie i występy artystyczne.

Oferta w ramach Miejska Karta Seniora:
- 10 % rabatu na pobyty lecznicze tygodniowe i dwutygodniowe w Sanatorium Uzdrowiskowym „Sanvit” w Ciechocinku
OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY POLANIKA

Zagnańsk, Chrusty ul. Laskowa 93
tel. 41 260 50 60 / 41 260 50 61
http://www.polanika.pl

Polanika to nowo powstały ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy położony na terenie Gór Świętokrzyskich, w miejscowości Chrusty w Gminie Zagnańsk. Ideą wiodącą ośrodka jest integracja osób niepełnosprawnych ruchowo oraz pomoc w uczynieniu ich życia jak najbardziej samodzielnym i aktywnym.Opieka zespołu wykwalifikowanych terapeutów oraz nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny sprawiają, że Polanika to idealne miejsce dla wypoczynku połączonego z zabiegami leczniczymi.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 10% zniżki na ambulatoryjne zabiegi rehabilitacyjne
- 10% zniżki na dodatkowe zabiegi rehabilitacyjne wykupione podczas turnusów
- 5% zniżki na wejście indywidualne na basen poza pobytami turnusowymi​
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY ZAKOPIEC

Zakopane ul. Jaszczurówka 23 c
tel. 18 20 114 11 / 601 449 250 w
http://www.zakopiec.pl​

Ośrodek Wypoczynkowy Zakopiec to nowocześnie wyposażony obiekt oferuje 120 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach 2,3,4-osobowych, a także przestronnych rodzinnych studiach. Każdy pokój wyposażony jest w: -łazienkę z prysznicem -TV, radio, bezpłatne WiFi -ręczniki -komplet szklanek -Większość pokoi posiada balkony, dostępna jest również opcja z wyjściem na taras Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych: -winda -szerokie i bezprogowe przejścia -pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych ruchowo (oporęczowanie w łazienkach, bezprogowe kabiny prysznicowe, krzesełka) W stylowej jadalni serwujemy 3 posiłki dziennie. Są to dania kuchni regionalnej, podajemy również dania dietetyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb żywieniowych. Ponadto przez całą dobę można korzystać z bezpłatnego serwisu kawowo-herbacianego. Naszym Gościom oferujemy także bezpłatny parking przed ośrodkiem oraz zielony teren rekreacyjny z leżakami i miejscem na ognisko.

Oferta firmy: 
Naszym gościom proponujemy pobyty z rehabilitacją oraz turnusy rehabilitacyjne (realizujemy dofinansowania). W ramach obu opcji w cenie zawarte są: - pełne wyżywienie - śniadania, obiady, kolacje; - zabiegi rehabilitacyjne – według zaleceń lekarza: hydroterapia kończyn górnych oraz dolnych, masaże na łóżku masującym Ceragem, magnetoterapia, elektroterapia, światłoterapia, inhalacje, rehabilitacja ruchowa, aerobic, Nordic Walking z instruktorem; - program rekreacyjno-wypoczynkowy : wieczór z kapelą góralską i degustacją oscypków z bacówki, ogniska z pieczeniem kiełbasek, wieczorek taneczny z drobnym poczęstunkiem, bingo z nagrodami, warsztaty artystyczne, seanse filmowe (projekcje na dużym ekranie), karaoke dla dzieci i dorosłych. Baza zabiegowa znajduje się na miejscu, zatrudniamy lekarza, rehabilitanta, pielęgniarkę.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 5 % zniżki na turnusy rehabilitacyjne,pobyty z rehabilitacją oraz pobyty
wczasowe
HOTEL WIOSNA W RABCE-ZDRÓJ

Rabka-Zdrój ul. Poniatowskiego 54
tel. 18 5404656
http://hotel-wiosna.pl/

Hotel Wiosna zlokalizowany jest  w górskim uzdrowisku Rabka-Zdrój, na południu Polski, w części Beskidów zwanych Gorcami.Hotel, mający tylko 16 pokoi, uznawany jest przez wielu naszych Gości za bardzo kameralny i sprzyjający wzajemnej integracji z innymi kuracjuszami i personelem. Całodobowa recepcja zarezerwuje dla Ciebie pokój i odpowie na każde pytanie dotyczące wypoczynku w hotelu lub Rabce-Zdrój.
W lobby barze o dowolnej porze możesz skosztować drobnych przekąsek, orzeźwiających lub rozgrzewających napojów. Do spotkań towarzyskich możesz wykorzystać przestronną salę z bilardem i wygodnymi sofami, ogród z ławeczkami, a pomiędzy posiłkami salę restauracyjną. 

Oferta w ramach miejskiej Karty Seniora:
- 5% zniżki na pobyt w naszym Hotelu (rabat nie łączy się z innymi promocjami)
- w czasie pobytu GRATIS 25 minutowy masaż klasyczny lub 30 minutowa kąpiel w kapsule SPA
- 5% zniżki na zabiegi SPA
- darmowa konsultacja z fizjoterapeutą i analiza składu ciała
OśRODEK WYPOCZYNKOWY KROKUS

Wisła ul. Górnośląska 9
tel. 33 / 855 10 32
http://www.krokus.pl

Krokus jest całorocznym obiektem hotelarskim, położony w Wiśle na zacisznym, południowym zboczu Partecznika. Z okien naszych pokoi oraz balkonów roztacza się przepiękny widok na Góry Beskidu Śląskiego- Czantorię-Soszów Wielki i Stożek oraz na miasto Wisła.
Krokus usytuowany jest blisko centrum miasta, jednakże wokół niego nie znajduje się żadna ruchliwa i hałaśliwa droga, która zakłócałaby spokój odpoczywającym. Jet to idealne miejsce na wypoczynek.
Goście naszego ośrodka mogą korzystać z nowoczesnej bazy rehabilitacyjnej, gdzie pod opieką wyspecjalizowanej kadry mogą skorzystać z zabiegów takich jak: hydroterapii, kinezyterapii, fizykoterapii, inhalacji, masaży. Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się sauna, siłownia, wypożyczalnia rowerów,  salon gier oraz gabinet kosmetyczny. 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: 
65
nocleg+ śniadanie+ obiadokolacja
68 nocleg+ śniadanie+ obiad+ kolacja

Dodatkowo rabaty:
10% rabatu na tygodniowy pobyt z zabiegami rehabilitacyjnymi
15% rabatu na dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny 
 5% rabatu na wypożyczalnie rowerów
 
HOTEL BEATA W MUSZYNIE

Muszyna, Złockie 103
tel. 18 471 49 17
http://​www.hotelbeata.pl

Hotel Beata położony jest w górach Beskidu Sądeckiego, w Muszynie-Złockiem – jednym z najpopularniejszych regionów uzdrowiskowych w Polsce. Najlepszą rekomendacją dla naszego hotelu jest opinia odwiedzających nas Gości, którzy twierdzą, że trudno im wyobrazić sobie lepsze miejsce do wypoczynku i rekreacji. To właśnie tu, na „wyciągnięcie ręki”, znajdują się fantastyczne krajobrazy, górskie szlaki, bujne lasy, jak również baseny i wyciągi narciarskie.

Oferta w ramach Miejskiej Karty seniora:
- 5% zniżki na pakiety hotelowe
- 10% zniżki pakiet senior
- 5% zniżki na usługi w barze hotelowym
- 10% zniżki na posiłki w restauracji
- 5% zniżki na masaże
- 5% zniżki na jednorazowy bilet do aquaparku 
SANATORIUM UZDROWISKOWE MAX

Ciechocinek ul. Lorentowicza 4
tel. 54 234 76 10 / 572 333 000
http://www.sanatoriummax.pl

Sanatorium Uzdrowiskowe MAX położone jest w sercu pięknego Uzdrowiska. Otoczone pięknym parkiem oraz w dogodnej lokalizacji i bliskości atrakcji turystycznych Ciechocinka. Zapraszamy Państwa na leczenie uzdrowiskowe na podstawie skierowań z Narodowego Funduszu Zdrowia oraz na pobyty pełnopłatne, podczas których pod okiem specjalistycznej kadry leczymy, rehabilitujemy i pomagamy w odzyskaniu dobrego samopoczucia i powrotu do zdrowia. Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych, a także opracowaliśmy kilka specjalistycznych pakietów. Dysponujemy nowoczesną bazą zabiegową skomunikowaną z częścią hotelową, świadczącą szeroką gamę zabiegów, z wykorzystaniem naturalnych produktów takich jak: ciechocińska solanka, naturalna borowina oraz emulsja do kąpieli na bazie mineralnej wody siarczkowej z uzdrowiska.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: 
- 10% zniżki na pobyt 7 dniowy i dłuższy 
PRIMAVERA JASTRZĘBIA GÓRA

 

Jastrzębia Góra, ul. Rozewska 40/42
tel. 58 774 45 51
www.primaveraspa.pl

Wczasy wellness 55+ w Primavera Jastrzębia Góra to niezapomniany wypoczynek w otoczeniu pięknych, nadbałtyckich plaż. Primavera zapewnia moc atrakcji i daje gwarancję wspaniale spędzonego czasu. Nasze wczasy to wyjątkowa okazja aby poznać nowych ludzi, odpocząć i zadbać o siebie i swoje zdrowie.​

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora
​- 10 % rabatu na rezerwacje pobytów w ramach pakietu Senior w Primavera Jastrzębia Góra
BIS BIURO PODRÓŻY LUFTHANSA CITY CENTER

 

Łódź, Al. Kościuszki 27 
tel. 42 633 61 96
http://www.bislcc.pl

BIS Biuro Podróży Lufthansa City Center w Łodzi zostało założone w 1991 roku i z uwagi na wysoką sprzedaż biletów lotniczych oraz standard świadczonych przez nas usług w 1997 roku znaleźliśmy się w gronie wyselekcjonowanych biur podróży Lufthansa City Center.
Bis Biuro Podróży Lufthansa City Center posiada bogatą ofertę skierowaną do seniorów m.in. organizujemy wyjazdy na zabiegi zaćmy w Czechach (refundowane przez NFZ), pobyty sanatoryjne w uzdrowiskach zagranicznych (refundowane przez NFZ), turnusy rehabilitacyjne w kraju, wczasy, wycieczki.
Z myślą o seniorach w naszym biurze za bilety lotnicze można zapłacić przelewem lub gotówką nie trzeba posiadać karty kredytowej.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- zniżka na wybrane wyjazdy (szczegółowa oferta poniżej) 
DOM POLONII W OSTRÓDZIE

Ostróda ul. Pieniężnego 6
tel. 89 646 95 96 / 724 758 878
http://hoteldompoloniiostroda.pl

 

Dom Polonii w Ostródzie to dwugwiazdkowy hotel należący do Stowarzyszenia "Wspólnota Polska", którego główną rolą jest działalność misyjna służaca umacnianiu więzi Polonii i Polaków zamieszkałych poza granicami kraju z Ojczyzną, językiem i kultura. Hotel stanowi doskonałą bazę noclegową zaróno dla gości indywidualnych, jak i zorganizowanych grup turystycznych oraz dla osób podrózujących po Warii i Mazurach poszukujacych wygodnych, atrakcyjnych cenowo miejsc noclegowych na terenie Ostródy. Doskonała jakość obsługi, bardzo dobra lokalizacja i domowe śniadanie sprawia, że Dom Polonii jest idealnym obiektem noclegowym przystosowanym także do osób niepełnosprawnych.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 15% rabatu na noclegi
KUŹNIA KONDYCJI

 

Tereszpol, Lipowiec 1b
tel.600338317
http://www.kuzniakondycji.pl

Kuźnia Kondycji jest miejscem stworzonym z myślą o osobach chcących aktywnie spędzid wolny czas, a przy tym zadbać o swoją formę i dobre samopoczucie.Naszą ideą jest propagowanie zdrowego trybu życia. 
W naszej ofercie posiadamy pakiet przygotowany specjalnie dla aktywnych seniorów. Program dedykowany jest osobom w wieku 50+. Pakiet zawiera:
- 7 noclegów
- 3 posiłki dziennie
- 6 x poranna gimnastyka z instruktorem
- 6 x wycieczka nordic walking z instruktorem
- 5 x zajęcia „zdrowy kręgosłup”
- wycieczka rowerowa do leśnej osady Florianka
- spływ kajakowy po rzece Wieprz
- wieczór przy ognisku
- 2 x wycieczka autokarowa

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 10% zniżki na pakiet Kuźnia Kondycji "Aktywny Senior" - koszt1080 zł (cena standardowa 1200 zł)
- 15% zniżki na noclegi w Brzozowym Dworku (pobyt poza pakietem Aktywny Senior). Koszt pokoju 2 osobowego  85 zł (cena standardowa 100 zł)
HOSTEL LAWENDA

Łódź, ul. Studzienna 7A
tel.42 6464001, 693663086
http://www.hostellawenda.i-noclegi.pl

Hostel Lawenda znajduje się w zacisznym zakątku łódzkich Chojen. Oferuje noclegi w pokojach 1-,2- i wieloosobowych. Wnętrza pokoi inspirowane zostały atmosferą słonecznej Prowansji. 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 10% znizki na noclegi
WILLA KLIPER

Trzęsacz ul. Łąkowa 3
tel. 91 386 25 84
http://www.willakliper.pl

Willa Kliper zlokalizownana w nadmorskiej miejscowości Trzęsaczu w gminie Rewal.

 

Oferta W ramach Miejskiej Karty Seniora :
- dla uczestników programu 10% zniżki na wczasy dla seniorów w okresie czerwca i września w naszym ośrodku Willa Kliper. Pakiet obejmuje turnusy 7 i 14 dniowe od 03.09. do 01.10.2016r. ze śniadaniem, obiadem i kolacją.
 
DOM GOŚCINNY "PORANEK"

 

Wicie, ul. Działkowa 8
tel.602 730 355
http://www.poranek.net.pl

Witamy na stronach naszego czynnego przez większość roku Domu Gościnnego "Poranek", położonego 350 metrów od morza w miejscowości Wicie, między Darłowem a Jarosławcem.Jesteśmy pośrodku pięknego polskiego wybrzeża, dokładnie na 262 kilometrze. Malownicza, piaszczysta plaża, kojący szum morza, z dala od typowego nadmorskiego zgiełku to gwarancja udanego wypoczynku.

Oferta na maj, czerwiec, sierpień (od 20 ) i wrzesień 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 15% zniżek dla posiadaczy Karty Aktywnego Seniora
- Zniżka obejmuje 7 noclegów z wyżywieniem – śniadania + obiadokolacje (dla dzieci małe porcje), Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienką, lodówką, TV LED, internetem WIFI
- oferta dla Seniorów za 2 osoby - cena ze zniżką  854 zł (cena standardowa 994 zł)
- oferta dla Seniora z Wnuczkiem - cena ze zniżką  707 zł (cena standardowa 833 zł)
- Oferta specjalna dla grup zorganizowanych – turnusy 7, 10 i 14 dniowe, minimum 30 osób - nocleg z wyżywieniem – śniadanie, obiad, kolacja – 67 zł/osoba/doba
CENTRUM PODRÓŻY BENTUR

Łódź ul. Piotrkowska 67
tel.42 639 90 82
                                   
www.bentur.pl

Centrum Podróży Bentur jest organizatorem imprez turystycznych dla Seniorów: wycieczki krajowe i zagraniczne, wczasy wypoczynkowe oraz turnusy rehabilitacyjne. Oferujemy ciekawe programy wycieczek, atrakcyjną bazę wypoczynkową, obiekty z bogatym zapleczem rehabilitacyjnym. Jesteśmy doskonale przygotowani do organizacji i obsługi wszelkich imprez dostosowanych do wymagań naszych klientów.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
zniżka 5% na wybrane oferty dla Seniorów
HOTEL MILENA – P.P.H.U. E.i W. Białożyt

34-360 Milówka ul. Dworcowa 22
tel .+48 33 863 73 83
www.hotelmilena.pl

Hotel MILENA jest obiektem usytuowanym w Beskidzie Żywieckim, w centrum Milówki w pobliżu drogi krajowej nr S69, około 100km od Krakowa i Katowic, 18 km od Żywca i 16km od granicy ze Słowacją. Komfortowe pokoje, umiarkowane ceny oraz położenie naszego obiektu są doceniane przez naszych Gości. Decyzją Wojewody Śląskiego z 2002r. nasz obiekt został zaszeregowany do rodzaju „Hotel” kategorii **, co oznacza, że spełnia wszystkie wymagania ustawy o usługach turystycznych.

Oferta w ramach Miejska Karta Seniora: 
600 zł zamiast 910 zł za 7 dniowy pobyt z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja).  
Do wyboru pokoje: 2 osobowe, 3 osobowe lub 4 osobowe apartamenty z dwoma oddzielnymi sypialniami.
Warunki skorzystania ze zniżki:
- posiadanie Karty Seniora
- przyjazd w 2, 3 lub 4 osoby
- pobyt rozpoczyna się i kończy w sobotę
- w celu potwierdzenia rezerwacji hotel wymaga wpłaty 30% zaliczki
ALFA TOUR

ul. Sczanieckiej 10/1a
60-216 Poznań
tel.503 58 17 28
marketing@alfatour.pl
https://www.facebook.com/pensjonatyalfatour

 

Biuro Podróży ALFA TOUR istnieje od 1997 roku i specjalizuje się w przygotowywaniu wyjazdów dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych. Firma zrzeszona jest w Wielkopolskiej Izbie Turystyki, a jako Organizator Turystyki posiada zezwolenie na prowadzenie działalności turystycznej nr 621 . Dysponuje gwarancją ubezpieczeniową wystawioną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.​ 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
​- do 40% zniżki na wybrane pobyty w pensjonatach 
START FIT

Jeżów Sudecki , Płoszczyna 67 
tel: 660 735 442 
www.obozy.startski.pl/oboz-dla-seniorow

 

Firma START FIT obejmuje swą działalnością konsultacje dietetyczne, usługi fizjoterapeutyczne oraz organizację aktywnego wypoczynku przy współpracy z firmą StartSki. 
Jednym z elementów oferty zimowych obozów StartSki jest obóz dla seniorów. Jest on dostosowany do potrzeb odbiorcy w taki sposób, że obejmuje plan zajęć o niezbyt wysokiej intensywności, ćwiczenia ogólnorozwojowe, wykład na temat żywienia, suplementacji i regeneracji, masaże. Oprócz tego uczestnicy mają bezpłatny dostęp do sauny i basenu. Zajęcia prowadzi doświadczony i lubiany instruktor rozumiejący potrzeby różnych grup odbiorców. 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- zimowy obóz dla seniora cena 810 zł (cena reguralna 840 zł)
- porady dietetyczne cena 60 zł (cena reguralna 80zł)
UZDROWISKO WYSOWA S.A.

Wysowa-Zdrój 149
tel: 18 353 22 20
www.uzdrowisko-wysowa.pl

 

Uzdrowisko Wysowa świadczy kompleksowe usługi w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji oraz turystyki zdrowotnej. Jest producentem wód mineralnych Wysowianka, mineralnych wód leczniczych „Józef”, „Henryk”, „Franciszek”, oraz napojów owocowych na bazie wód niskozmineralizowanych.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
10% rabatu na wczasy lecznicze dla emerytów i rencistów, turnusy rehabilitacyjne full 
20% rabatu na oferty „S.O.S. dla kręgosłupa”, „W harmonii ciała i ducha” 
10% rabatu na dodatkowe zabiegi 
Aqua Kosmetyk z "Uzdrowiska Wysowa" S.A. - 1szt za pełny tydzień pobytu

Powyższe rabaty nie łączą się z innymi rabatami, promocjami, ofertami last minute. Klient wybiera ofertę korzystniejszą dla siebie.
Dom Wypoczynkowy Malinowe Wzgórza w Beskidach

Górki Wielkie, ul. Malinowa 22
tel. 334712470 / 797572933
http://www.malinowewzgórza.pl

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 15% rabatu na wynajem pokoi i apartamentów

 
RANCHO

Elżbieta Nędza Wynajem Pokoi 
Ząb 51, 34-521 Ząb
tel 18 20 715 72 / 533 868 007
www.ranchozakopane.pl

Pensjonat ulokowany jest w miejscowości widokowej, w paśmie Gubałowskim. W zależności od lokalizacji z pokoi widać zarówno Tatry jak i Beskid (Babia Góra).

Oferujemy państwu 1, 2, 3, 4 i 5-cio osobowe pokoje z których większość posiada balkony. Każdy zaopatrzony jest w łazienkę z prysznicem oraz TV, a w całym budynku funkcjonuje sieć Wi-fi. Na nasze „RANCHO” możecie przyjechać wraz ze swoimi pupilami Do Państwa dyspozycji oddajemy kuchnię oraz świetlicę góralską z wydzielonym kącikiem zabaw dla dzieci.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora

  • 22% zniżki na przyjazdy grupowe od ceny podstawowej wynoszącej 45 zł oraz 15% zniżki na przyjazdy indywidualne
  • ​bezpłatna KARTA TATRZAŃSKA uprawniająca do żniżek w restauracjach, na basenach oraz wielu innych zakopiańskich atrakcji Sanatorium Hopferówka

Połczyn Zdrój ul. Rzemieślnicza 1
tel.94 36 66 188 / 504 484 630
www.hopferowka.pl

 

Sanatorium Hopferówka Połczyn Zdrój oferuje pobyty wypoczynkowe oraz rehabilitacyjne. W skład pobytów wchodzi całodzienne wyżywienie oraz zabiegi lecznicze. Po zabiegach można skorzystać z wielu atrakcji Połczyna oraz wieczorków tanecznych, które odbywają się codziennie w naszym obiekcie. 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 15% zniżki na obowiązujące ceny
- ​Cena pokoju 1osobowego z całodziennym wyżytwieniem i 2 zabiegami dziennie - 127,50  zł/ dzień (cena standardowa 150 zł)
​- Cena pokoju 2 osobowego z całodziennym wyżywieniem i 2 zabiegami dziennie - 110,50 zł/dzień (cena standardowa 130 zł)

 
Ośrodek Wypoczynkowy ŁEBSKO

 

Łeba, Żarnowska ul. Jeziorna 6
www.lebsko.net.pl
tel. 604 515 480

Całoroczny kompleks rehabilitacyjno - wypoczynkowy "Łebsko" w Żarnowska k. Łeby, otoczony bujną przyrodą Słowińskiego Parku Narodowego, nad brzegiem jeziora Łebsko (100 m), zaprasza Państwa  w zakresie: wczasy, wycieczki, turnusy rehabilitacyjne, imprezy okolicznościowe. Ośrodek jest obiektem położonym na terenie czystym ekologicznie. Naszym gościom oferujemy 90 miejsc noclegowych w 33 komfortowych 2,3,4  osobowych pokojach z łazienkami i TV. 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: 
- 20% zniżki na pobyty grupowe.
- 15% zniżki na pobyty indywidualnych gości
TeoDorka Centrum Rehabilitacji Wypoczynku w Ciechocinku

 

Ciechocinek, ul. Słońsk Górny 29
www.teodorka.eu
tel. 608 493 769

TeoDorka – Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku oferuje usługi w zakresie wypoczynku i rehabilitacji. Organizujemy turnusy wypoczynkowo-relaksacyjne, rehabilitacyjne oraz turnusy oczyszczająco-odkwaszające.  Polecamy także usługi w zakresie świadczeń medycznych
konsultacje oraz usługi w zakresie ortopedii i leczenia osoczem (lek. Specjalista ortopedii i traumatologii).
konsultacje dermatologiczne oraz z medycyny estetycznej (lek. Specjalista dermatolog oraz medycyny estetycznej).
konsultacje internistyczne (lek. Internista, specjalista z baleoklimatologii i medycyny fizykalnej). 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
TeoDorka na wszystkie nasze świadczenia udzielama stałego 10% rabatu.
SANATORIUM MARTA

Sanatorium Marta
ul. Zdrojowa 1/2
Połczyn Zdrój
​www.sanatoriummarta.pl

Sanatorium Marta posiada 52 przestronne i komfortowo wyposażone pokoje. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz duże rodzinne z malowniczym widokmiem na park. Nasze pokoje wyposażone są w : telewizję kablową, telefon, stałe łącze internetowe, lodówkę , sejf oraz czajnik. W klimatyzowanej jadalini z widokiem na Park Zdrojowy serwowane są wyśmienite dania. Podawane u nas potrawy są przygotowywane według sprawdzonych receptur, nad którymi czuwa wykwalifikowany personel.
Sanatorium Uzdrowiskowe Marta specjalizuje się w kuracjach schorzeń reumatycznych, chorób zapalnych narządu ruchu, chorób zwyrodnieniowych, stanów po operacjach i urazach narządów ruchu oraz otyłości. Świadczymy ponad 60 różnego rodzaju zabiegów leczniczych z zakresu balneologii, fizjoterapii, kinezyterapii, laseroterapii oraz krioterapii pod opieką wysoko wyspecjalizowanego personelu.

 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora

10% rabatu na pobyt w Sanatorium Marta
 
WIGRA

 

Biuro Usług Turystycznych Wigra s.c. 
ul. Człuchowska 25, Warszawa 01-360
22 664 94 86, 22 665 06 06
www.wigra.com.pl

Zapraszamy do skorzystania z oferty wczasów dla seniora

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 26.08 – 06.09.2017 - Wczasy w Darłówku - cena 1589 zł
-
11.06 -22.06.2017 – Wczasy w Pobierowie - cena 1519 zł

 
LEŚNA POLANA

Ośrodek Rehabilitacyjny
ul. Wojska Polskiego 28, Ustronie Morskie 78-111
94 35 15 210  
www.lesna-polana.pl 


Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora

  • 5% zniżki na wszystkie oferty umieszczone na stronie www.lesna-polana.pl
  • 10% zniżki na dodatkowe zabiegi wykupione na miejscu w ośrodku. WIOSKA ROWEROWA

Ruciane Nida, Piaski 6
tel. 89 543 86 30
wioskarowerowa.com.pl

Wioska Rowerowa to cudownie cichy obiekt położony bezpośrednio nad mazurskim jeziorem Bełdany. Pokoje 2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, częściowo z wyjściem na taras i widokiem na jezioro. Piękna i spokojna okolica, położenie w lesie umożliwia wspaniałe spacery po okolicznych trasach i leśnich ścieżkach. ​

TEST

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora 

Zniżka 50 zł na wczasy dla seniorów w ośrodku wypoczynkowym (standardowa oferta wczasów w cenie 897 PLN/ oferta wczasów dla seniorów w cenie 697 PLN) 
UZDROWISKO KRAKÓW SWOSZOWICE

ul. Kąpielowa 70, 30-698 Kraków
tel.: 12 254 78 13
www.uzdrowisko.krakow.pl

Uzdrowisko Kraków Swoszowice istnieje od 1811 roku, ale już w Średniowieczu wykorzystywano wypływającą tutaj wodę siarczkową do celów zdrowotnych. Stosowanie w terapii unikalne, wysoko zmineralizowane wody siarczkowe, są jednym z najlepszych wód leczniczych na świecie. Jest to również jedyne Uzdrowisko w Polsce , które znajduje się w granicach aglomeracji miejskiej. W leczeniu wykorzystujemy zdrowotne właściwości wód siarczkowych – największego bogactwa Uzdrowiska. Kuracje wzbogacamy o zabiegi z zakresu hydroterapii, elektroterapii, magnetoterapii, kinezyterapii, masażu oraz peloidoterapii - zabiegi z wykorzystaniem borowiny. W oparciu o posiadane zasoby naturalne Uzdrowisko specjalizuje się w leczeniu i profilaktyce schorzeń: - reumatologicznych, - pourazowych narządu ruchu, - pooperacyjnych narządu ruchu, - wybranych neurologicznych, - dermatologicznych. Oferujemy leczenie stacjonarne oraz ambulatoryjne w ramach kontraktu z NFZ oraz pełnopłatnie. Zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne, sanatoryjne, wczasy dla seniora, intensywne pobyty „S.O.S. dla kręgosłupa” oraz wiele innych. 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora

10% rabatu na pobyty w Uzdrowisku (rabat nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami, klient wybiera ofertę korzystniejszą dla siebie).
MEDICAL SPA MALINOWY DWÓR

ul. Długa 10
59-850 Świeradów Zdrój
tel. 75 738 10 04
www.malinowydwor.pl

 

Hotel**** Medical SPA Malinowy Dwór jest obiektem o charakterze uzdrowiskowym. Jako jedyny w regionie oferuje zabiegi lecznicze oparte na najsilniejszej na świecie solance siarczkowej pochodzącej ze źródła Malina w Solcu Zdroju. W centrum fizjoterapii wykonywane są klasyczne zabiegi balneologiczne, uzupełniane zabiegami z zakresu hydroterapii, kinezyterapii i fizykoterapii oraz różne formy masażu. Program terapeutyczny opracowany jest dla każdego Gościa przez lekarza specjalistę indywidualnie, co daje gwarancję osiągania długotrwałych efektów leczniczych. 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora

Rabat 10% na pakiet uzdrowiskowy 
"ALF"

Biuro Usług Turystycznych i Rehabilitacyjnych
ul. Ozimska 38/2, 45-058 Opole
Email: alf@alf.com.pl
Tel: 77 454-08-82, 77 456-41-22.

Biuro „ALF” oferuje szeroką gamę możliwości wypoczynku: wycieczki zagraniczne, wycieczki krajowe, wycieczki objazdowe, pielgrzymki.
Naszą propozycję – pielgrzymki, wycieczki objazdowe – kierujemy do osób ceniących wypoczynek pełen niezapomnianych wrażeń: gorący piasek pod stopami latem, ośnieżone stoki zimą. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta biura spełniała wszelkie oczekiwania naszych gości, a nawet je wyprzedzała. Pielgrzymki, wycieczki objazdowe – proponowane przez nas – są gwarancją „pięknych chwil”. 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora

10% rabatu na wszystkie własne imprezy organizowane przez Biuro.
O.W. TRZY KORONY

ul. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci 13
84-104 Jastrzębia Góra
Tel. +48 604 297 797
www.trzykorony-jastrzebia.pl

        
Nadmorski kurort Jastrzębia Góra to najbardziej na północ wysunięte miasteczko w Polsce. Znane też z dobroczynnego wpływu  Jodu stawia je od lat jako jednej z najczęściej odwiedzanych nadmorskich miejscowości.
"Trzy Korony" to komfortowy i wygodny ośrodek spełniający oczekiwania każdej rodziny. Położony 550m od morza oraz 400m od głównej promenady światowida w  cichej i spokojnej części Jastrzębiej Góry.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora

10% rabatu na WCZASY DLA SENIORA I NIE TYLKO


KAMIENNY POTOK

NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe 
Ul. Zamkowa Góra 25 81-713 Sopot
58 550 01 52
www.sanatoriumkamiennypotok.pl   
rezerwacja@sanatoriumkamiennypotok.pl


Sanatorium jest organizatorem turnusów rehabilitacyjnych pełnopłatnych oraz z dofinansowaniem PFRON.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora

1 zabieg gratis podczas pobytu lub 20% zniżki na zakup dodatkowych zabiegów


SANATORIUM USTROŃ

Ośrodek Magnolia & Ośrodek Tulipan
ul. Szpitalna 15, Ustroń 43-450
tel.33 854 36 90                                                                                                               
www.hotel-magnolia.pl

Ośrodek Magnolia (Sanatorium Ustroń) jest usytuowany w uzdrowiskowej dzielnicy Ustronia (Beskid Śląski). Specjalizujemy się w pobytach sanatoryjnych i zdrowotnych. Goście naszego ośrodka mają możliwość korzystania ze znajdującej się w obiekcie bazy leczniczej, w której pod opieką wyspecjalizowanego personelu wykonywane są zabiegi z zakresu: balneoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, termoterapii, fizykoterapii, inhalacje oraz masaże. Ośrodek zapewnia bardzo dobre warunki pobytu, profesjonalną obsługę i miłą, rodzinną atmosferę.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora

- 10% rabatu na Pobyty sanatoryjne klasyczne
- 10% rabatu na Pobyty sanatoryjne z kuracja ziołami Ojca Grzegorza Sroki

  • Pobyty sanatoryjne klasyczne (w ramach pobytu: zakwaterowanie, pełne wyżywienie, wizyta lekarska i 18 zabiegów tygodniowo w dni robocze)
  • Pobyty sanatoryjne z kuracją ziołami Ojca Grzegorza Sroki (w ramach pobytu: zakwaterowanie, pełne wyżywienie, wizyta lekarska, 15 zabiegów tygodniowo w dni robocze, kuracja ziołami Ojca Grzegorza Sroki)