www.seniorzy.lodz.pl
Strona główna Facebook Bip

Niedziela, 20 Sierpnia 2017


TaniecBacara Dance Studio

Łódź,ul.Tuwima 34
tel. 669 560 444
www.bacaradance.pl

Kreatywny Dom Tańca Bacara Dance Studio to miejsce stworzone przez ludzi z pasją. W sercu Łodzi odnajdziesz niepowtarzalny klimat, w którym zatracisz się i oderwiesz od codzienności.  Taniec wpływa pozytywnie nie tylko na układ ruchowy, ale i na cały organizm, a w szczególności na układ krążenia, oddechowy, nerwowy, pokarmowy oraz na przemianę materii. Dotlenia wszystkie komórki ciała,  wzmaga pracę jelit i zwiększa wydolność płuc, poprawia krążenie krwi i elastyczność stawów. Wyrabia koordynację ruchów. W programie m.in.: taniec towarzyski (w tym tango, rumba, samba czy foxtrot), a także salsa i wiele więcej. 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora: 
Opłata za 4 zajęcia w miesiącu (1 x w tygodniu 60 min.) Senior Dance wynosi 50 zł (opłata standardowa 60 zł)
TANIEC W KRĘGU

Łódź, ul. Białostocka 9/44
www.taniecwkregu.com

 

Tańce w kręgu usprawniają ciało i umysł, niwelują napięcie i stres, poprawiają kondycję ruchową oraz pamięć. Spowalniają proces starzenia. Tańce w kręgu budują niepowtarzalną atmosferę, wzmacniają poczucie bezpieczeństwa, zaufania, wspólnoty i tożsamości w grupie. Taniec integracyjny łączy i jednoczy tych, którzy go wykonują.

Zajęcia prowadzone są :
- w poniedziałki godz. 19:30-20:30 na Widzewie ul. Czernika 1/3 w ZSO nr 8
- wtorki godz. 18:15-19:45 na Bałutach , Gimnazjum nr 8 ul. Żubardzka 26

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 4 spotkania koszt 40zł
PROJECT SALSA

Szkoła tańca 
Ul. Gdańska 57, Łódź
508 056 763
www.projectsalsa.pl


Project Salsa to miejsce, w którym wspieramy rozwój taneczny i ruchowy osób w każdym wieku. Zajęcia solowe dedykowane są osobom pragnącym rozwijać swój potencjał rytmiczny, taneczny. Na zajęciach solowych dla kobiet rozwijamy także poczucie własnej kobiecości i pewności siebie. Zajęcia tańca w parach przeznaczone są dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności dialogu ruchowo- tanecznego, ale także- chcą się dobrze bawić i integrować.

Zapraszamy na zajęcia solowe lub w parach- gwarantujemy przyjazną atmosferę, świetnych instruktorów i dobre warunki lokalowe. Gorąca salsa, romantyczna bachata, czy taniec użytkowy... a może salsa solo lub mix latino.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora 

  • 20 zł za jedne zajęcia na poziomie podstawowym (cena standardowa 25 zł)
  • karnet na 5 zajęć - 75 zł (cena standardowa 100 zł)FAMILY DANCE

Szkoła Tańca 
Więckowskiego 16. Łódź
tel. 508 265 019
biuro@familydance.pl
www.familydance.pl  


Szkoła Tańca Family Dance, jak sama nazwa wskazuje - to miejsce skierowane dla osób w każdym wieku. Panuje u nas rodzinna atmosfera, która sprzyja nawiązywaniu nowych przyjaźni, a jednocześnie pozwala na oderwanie się od trosk dnia codziennego. Nasze motto brzmi: Tańczymy Dla Przyjemności i taką zasadą kierujemy się na wszystkich zajęciach.

Drodzy Seniorzy, zapraszamy Was na zajęcia taneczne, prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Znajdziecie u nas grupy odpowiednie dla Waszych potrzeb oraz zapoznacie się z różnymi rodzajami tańca. Proponujemy: kursy w parach - taniec towarzyski, salsa, bachata oraz kursy solo - latin solo, salsa solo, latin fit, zumba. Zdobędziecie umiejętności harmonijnego poruszania się w tańcu, wzmocnicie kondycje fizyczną oraz aktywnie spędzicie czas. Wraz z osiąganymi umiejętnościami oraz praktyczną wiedzą wzrośnie również Wasze zadowolenie i poczucie satysfakcji.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora 

Pakiet Seniora - 4 spotkania = 50 PLN ( cena standardowa 70 pln)
                              - 8 spotkań = 90 PLN ( cena standardowa 130 pln )
RIVIERA

Szkoła Tańca
ul. Kopcińskiego 31 d, Łódź 
tel. 42 630 32 58,  722 050 750
e-mail: lodz@taniec.net;
www.rivieralodz.pl


4 ponad 100 metrowe sale taneczne wyposażone w ścianę luster oraz specjalny parkiet zabezpieczającym przed urazami stawów kolanowych. Całość dopełnia profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz przestronne garderoby z indywidualnymi szafkami i prysznicami. 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora 

Pakiet 12 zajęć za 96 zł (pojedyncze zajęcia w pakiecie za 8 zł) (Cena standardowa 4 spotkania 70 zł, 12 spotkań 195 zł)
OPEN DANCE STUDIO

Szkoła Tańca i Klub Fitness
ul. Rewolucji 1905 r. 44, III piętro, Łódź 
tel. 501-028-728; 515-367-936
http://www.realdance.pl


Szkoła Tańca i Klub Fitness Open Dance Studio to marka dobrej szkoły tańca i klubu fitness i jednocześnie miejsce, do którego będziecie chcieli przychodzić, aby odprężyć się, poczuć się lepiej, poznać nowych przyjaciół, miło spędzić czas i nabrać sił do aktywnego życia. Naszą pasją jest aktywność, ruch i zabawa. Dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie zrelaksujesz się poprzez taniec, fitness, a także przez ćwiczenia siłowe.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora 

  • 10% zniżki na karnety miesięczne  na zajęcia taneczne i fitness
  • 10% zniżki na warsztaty oraz wieczorki taneczne