www.seniorzy.lodz.pl
Strona główna Facebook Bip

Piątek, 28 Lipca 2017


Domy SenioraNiepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZACISZE"

Łaznowska Wola ul.Południowa 29
tel.44 719 50 34 / 44 719 50 00 / 44 734 16 19
http://www.domopieki.com.pl

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZACISZE istnieje od 1998 roku. Głównym celem firmy jest działalność usługowa polegająca na pomocy społecznej dla osób w podeszłym wieku i niepełnosprawnych.Naszym celem jest pomoc w opiece osobom starszym, niepełnosprawnym i z demencją starczą, które wymagają opieki całodobowej lub czasowej.W swojej ofercie posiadamy oddziały komercyjne oraz refundowane.Dysponujemy pokojami jednoosobowymi, dwuosobowymi oraz wieloosobowymi /nie więcej niż trzy osoby/. Toalety oraz łazienki w pokojach lub ciągach komunikacyjnych przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Przyjęcia pacjentów mogą odbyć się w trybie natychmiastowym, w miarę posiadanych wolnych miejsc. Proponujem y pobyty na czas nieokreślony i czasowy.Przedział cenowy w naszym ośrodku wynosi od 2200 zł do 3000 zł/ w zależności od rodzaju pokoju/.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- zniżka 10% przez okres 6 m-cy na pobyt w ośrodku
OPIEKA I REHABILITACJA COMFORT LIFE

Ujazd ul. Północna 4
tel. 734 734 718 / 608 412 974
http://www.comfortlife.com.pl
http://www.facebook.com/ComfortLifeUjazd/?fref=ts

Comfort Life Ujazd to ekskluzywny Dom Seniora łączący codzienną opiekę lekarską z rehabilitacją, SPA i komfortowym wypoczynkiem. Nasza oferta to pobyty czasowe i stałe oraz pobyty dzienne, a także turnusy rehabilitacyjne. Na Pensjonariuszy czeka tutaj komfort, spokój i najlepsza obsługa. Pragniemy spełniać wszystkie oczekiwania i potrzeby Seniorów. Tworzymy klimat sprzyjający zdrowiu i dobremu samopoczuciu.Comfort Life to nie tylko nazwa...to obietnica komfortowych warunków życia składana Naszym Pensjonariuszom.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora :
- rabat 10%  na pobyty stałe, czasowe, pobyty dzienne i turnusy rehabilitacyjne . Zniżka nie obejmuje pobytu w pokojach trzyosobowych.

 
PRYWATNY DOM OPIEKI SPEŁNIONE MARZENIE

Łódź ul. Lublinek 37
tel. :730 555 805
                                  www.spelnione-marzenie.pl

 

Dom Opieki Spełnione Marzenia to wyspecjalizowana placówka świadcząca całodobową opiekę dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych gdzie podopieczni znajdą spokój, bezpieczeństwo, dobre samopoczucie oraz możliwość aktywnego spędzania czasu w przyjaznej i domowej atmosferze.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- rabat w wysokości 5% na pobyt w domu opieki