www.seniorzy.lodz.pl
Strona główna Facebook Bip

Piątek, 28 Lipca 2017


PORADY PRAWNETELEFON ŻYCZLIWOŚCI DLA SENIORÓW

Wspólny projekt Zespołu ds. Seniorów i Fundacji Subvenio, który opiera się na pracy seniorów - wolontariuszy oraz specjalistów (psychologów, prawników i Latarników Polski Cyfrowej). 

Dzwoniąc pod numer 42 638 50 32 mogą zasięgnąć Państwo porad psychologicznych, prawniczych oraz informacji dotyczących różnych form spędzania wolnego czasu dedykowanych osobom 60+ w naszym mieście
Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej MS

Nieodpłatna pomoc prawna świadczona jest w 28 punktach zlokalizowanych na terenie Łodzi.Punkty pracują 4 godziny dziennie od poniedziałku do piątku.

Jest to rezultat wejścia w życie ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej, przygotowanej w Ministerstwie Sprawiedliwości.
Porady prawne i psychologiczne w Centrach Aktywnego Seniora

Punkty bezpłatnych porad prawnych działające w Centrach Aktywnego Seniora w Łodzi otwarte są na wszelkie problemy prawne seniorów oraz ich rodzin.

W punktach można zasięgnąć rady w zawiłych sprawach spadkowych, lokalowych, rodzinnych, emerytalno-rentowych, administracyjnych, odszkodowawczych oraz w sprawach z zakresu innych gałęzi prawa.
Bezpłatne porady prawne i psychologiczne

27.04.2015  w Fundacji Subvenio  rozpoczął działanie  „Ośrodek Wsparcia Psychologicznego i Prawnego dla Seniorów”. Wszystkie usługi  w ośrodku są bezpłatne, prosimy o telefoniczną rezerwację wizyt. 
 
Oferta ośrodka:
 bezpłatne porady prawne 
-  
bezpłatne pomoc psychologiczna
​-  grupy wsparcia dla osób w trudnej sytuacji życiowej (konieczna rezerwacja

Telefoniczna rezerwacja wizyt od poniedziałku do piątku w godz: 9- 15  
Tel. 514 025 546  
Bezpłatne Porady Prawne

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi zaprasza seniorów z województwa łódzkiego do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych z zakresu: