www.seniorzy.lodz.pl
Strona główna Facebook Bip

Piątek, 28 Lipca 2017


SzkoleniaSPEAK UP ENGLISH SCHOOL

Łódź, pl. Wolności 10/11
Infolinia tel. 0801 322 422
Tel. stacjonarny - 22 203 94 22
http://www.speak-up.pl


 

Speak Up to sieć nowoczesnych szkół języka angielskiego, która liczy kilkadziesiąt placówek w Polsce oraz na świecie.
Czy chciałbyś swobodnie komunikować się po angielsku? Zwiedzać świat bez bariery językowej i rozmawiać bez tremy na spotkaniach biznesowych? Chcesz znaleźć prostą metodę nauki języka angielskiego? Na dodatek chciałbyś dopasować program nauczania do swoich indywidualnych potrzeb i wielu codziennych zajęć? Jeśli nurtują Cię te lub podobne pytania, jesteś we właściwym miejscu i we właściwym czasie. A odpowiedź jest jedna: Speak Up!

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
-10% rabatu na kurs języka angielskiego

 
EXPERT SCHOOL

Łódź Plac Wolności 12
tel. 608 320 312
http://expertschoolsjo.blogspot.com

Expert School prowadzi zajęcia dla seniorów w zakresie języka angielskiego oraz niemieckiego. Kursy odbywają się w małych grupach w przyjaznej i niekrępującej atmosferze. Seniorzy spotykają się jeden raz w tygodniu w cyklu 90 minut.  Przy cieście, wodzie mineralnej z cytryną i miętą oraz jabłuszkiem na pobudzenie energii nauka przebiega efektywniej a przede wszystkim .... milej.
Pracujemy na materiałach własnych, ponieważ zakres tematyczny naszych spotkań dopasowany jest do potrzeb i zainteresowań słuchaczy. Seniorzy mają możliwość integracji z uczestnikami innych szkoleń podczas prowadzonych w naszej szkole bezpłatnych konwersacji oraz wieczorków filmowych.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 20% zniżki na kurs grupowy języka niemieckiego lub angielskiego.
BRITISH CENTRE Szkoła Języków Obcych

Łódź ul. Pomorska 140
tel.  42 678 64 44, 42 678 91 26
http://www.british-centre.pl

 

BRITISH CENTRE jest placówką edukacyjną funkcjonującą od 1993 roku, akredytowaną przez Kuratorium Oświaty. Już ponad 50 000 słuchaczy zrealizowało z nami swoje cele edukacyjne i zawodowe uczestnicząc w organizowanych przez nas kursach językowych, konwersacjach, szkoleniach oraz egzaminach międzynarodowych. Najwyższa jakość świadczonych usług i wysokie standardy etyczne obowiązujące w BRITISH CENTRE sprawiły, że powierzono nam prowadzenie egzaminów Cambridge w ramach Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English Language Assessment (PL251) oraz egzaminów BULATS (the Business Language Testing Service) dedykowanych rynkowi pracy.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
„I’m your grandpa” – sukces świątecznej reklamy Allegro pt. „Czego szukasz w święta? English for beginners” uzmysłowił wyzwania, przed jakimi stają seniorzy w XXI wieku. Odpowiadając na potrzeby dojrzałych słuchaczy, opracowaliśmy 60-godzinne kursy językowe dla początkujących. Program zajęć i tempo realizacji materiału są dostosowane do potrzeb osób 60+, a małe grupy zapewniają komfort spotkań.

Cena regularna kursu: 875 zł    
Cena kursu z Miejską Kartą Seniora uwzględniająca 20% rabatu: 700 zł
Lloyd Woodley English Language Centre-Centrum Języka Angielskiego

Łódź ul. G.Narutowicza 86
tel. 42 6781622 /42 6781466
www.lloydwoodley.pl

Lloyd Woodley English Language Centre – Centrum Języka Angielskiego przygotował specjalną ofertę zajęć z języka angielskiego dla Seniorów. W naszej szkole można poznawać i rozwijać znajomość języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, od poziomu podstawowego (A1) do poziomu profesjonalnego (C2) .Godziny zajęć są poranne jak i popołudniowe. Szeroka oferta nauki umożliwia jej kontynuowanie na kolejnych poziomach zaawansowania. Zapraszamy na zajęcia w grupach organizowanych przez szkołę, od poniedziałku do piątku 2 razy po 2 godziny lekcyjne lub w sobotę raz w tygodniu 4 godziny lekcyjne. Lekcje odbywają się w godzinach popołudniowych od 16.30 lub od 18.15 lub porannych od 9.00 lub 9.30. W soboty zajęcia odbywają się tylko w godzinach 9.00-12.00. Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy polscy oraz od poziomu Intermediate również native-speakers, urodzeni w Wielkiej Brytanii i legitymujący się dyplomami wyższych uczelni oraz certyfikatami upoważniającymi do nauczania cudzoziemców. Lekcje odbywają się w salach 12 –osobowych w grupach wiekowych w siedzibie naszej firmy przy ulicy Narutowicza 86, gdzie dysponujemy kilkunastoma salami szkoleniowymi. Metoda nauczania oparta jest głównie na podejściu komunikacyjnym (Communicative Approach) i charakteryzuje się tym, iż: rozwijana jest umiejętność porozumiewania się poprzez mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Przyjazna atmosfera w szkole ,profesjonalizm i doświadczenie to atuty naszych lektorów , którzy gotowi są przyjść Państwu z pomocą w zakresie doskonalenia języka angielskiego . 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora:
- 15% zniżki na kursy grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania
EDUKEY

Łódź, ul. Łąkowa 3/5 bud.14 lokal nr 4 (parter)
tel. 630 80 99
www.edukey.pl

 DLACZEGO EDUKEY?
- Nasze szkolenia komputerowe prowadzą jedynie doświadczeni i certyfikowani trenerzy. 
- Dysponujemy szybkimi Laptopami z Windows 7 i 8 oraz MS Office 2010 i 2013.
- Średnia ocen z ankiet 4,8 na 5.
- 52% wzrostu wydajności pracy (na podstawie badania 134 klientów)
- Liczne referencje (http://www.edukey.pl/klienci/referencje)
- Nowoczesne i ładne sale szkoleniowe.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora :
Oferujemy rabat -20% od ceny podstawowej na wszystkie szkolenia otwarte organizowane przez Edukey. 
Przykładowe szkolenia
- Podstawy obsługi komputera z Internetem - cena: 380 zł brutto , po rabacie 304 zł brutto
- MS Excel – obsługa programu od podstaw – cena: 480 zł brutto , po rabacie 384 zł brutto
- MS Word – obsługa programu od podstaw – cena: 230 zł brutto, po rabacie 184 zł brutto
Rabat nie łączy się z innymi zniżkami.
MODERN LANGUUAGE CENTRE (dawny SZUSTER)

 


Studium Języków Obcych MLC 
Łódź, Aleja Kościuszki 59/61
tel.: 42 633 34 36
www.studium.com.pl

Studium Języków Obcych Szuster istnieje od 1972 roku i jest jedną z najstarszych szkół językowych w Łodzi. Kursy prowadzone są przez lektorów o wysokich kwalifikacjach językowych i dydaktycznych. Posiadamy akredytację Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym TELC i TOEIC oraz Cambridge English Language Assessment Exam Preparation Centre. Wszystkie nasze kursy dostosowane są do wymagań i poziomu zaawansowania słuchaczy, równomiernie rozwijając wszystkie umiejętności językowe. W naszej ofercie posiadamy kursy językowe dedykowane dla osób 60+ w specjalnej cenie. Zajęcia odbywać się będą 2 razy w tygodniu po 90 minut w godzinach porannych i popołudniowych 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora 

10% zniżki na wszystkie kursy językowe
Cena miesięczna kursu od 157 zł ( cena standardowa 174 zł) 


ŻAK

Centrum Nauki i Biznesu 
ul. Piotrkowska 278, Łódź
tel. 663 773 125
e-mail: a.krasinska@zak.edu.pl


Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” Sp. z o.o. to ogólnopolska firma edukacyjna, która od 2006 roku świadczy usługi edukacyjne najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu mamy przyjemność zaproponować Seniorom szkolenia mające na celu wzrost aktywizacji osób dojrzałych z województwa łódzkiego. Nasze szkolenia wpływają na osobisty rozwój uczestników, dają możliwość poznania nowych ludzi, przyjaciół oraz miło i kreatywnie spędzić czas. 

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora 

Zniżka na kursy komputerowe dla seniorów 

  • KOMPUTEROWE ABC- komputer od podstaw dla seniorów w cenie 250 zł (cena standardowa 370 zł) - 45 godzin dydaktycznych
  • POZNAJ ŚWIAT INTERNETU w cenie 150 zł (standardowa cena 250 zł) - 20 godzin dydaktycznychVARIA


Spółdzielnia Socjalna 
ul.28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73(drugie piętro), Łódź
tel. 660 777 986
www.spoldzielniavaria.pl

 

Spółdzielnia Socjalna Varia, istnieje od marca 2013 roku i ma charakter wielobranżowy: oferujemy usługi informatyczne (grafika, programowanie), organizację szkoleń, usługi sprzątające oraz prowadzimy sklep internetowy ze zdrową żywnością (bezglutenową, dietetyczną itp.).

Jeśli chcesz nauczyć się swobodnie wypowiadać w języku niemieckim, angielskim lub rosyjskim to Spółdzielnia Socjalna Varia zaprasza do Ośrodka 3 Piętra w Łodzi na konwersacje na wesoło! Zajęcia rozpoczynają się od marca 2014 i obejmują 12 cotygodniowych spotkań po 90 min. w małych grupach.

Oferta w ramach Miejskiej Karty Seniora 

10% zniżki na kursy językowe.