www.seniorzy.lodz.pl
Strona główna Facebook Bip

Sobota, 22 Października 2016


KARTA SENIORA


Program Miejska Karta Seniora to projekt skierowany do osób powyżej 60 roku życia mieszkających na terenie Miasta Łodzi. 

Każdy mieszkaniec miasta, który ukończył 60 lat, może korzystać z przygotowanych ofert, poprzez okazanie Karty Seniora, w punktach wskazanych przez partnerów projektu. Wśród już zgłoszonych partnerów znajdują się przychodnie rehabilitacyjne, restauracje, ośrodki sportowo – rekreacyjne, ośrodki wypoczynkowe i wiele innych.

KARTY WYDAWANE SĄ OD CZERWCA 2014 ROKU. OBECNIE W ICH POSIADANIU JEST JUŻ 25 TYS. OSÓB

W związku z dużym zainteresowaniem programem Miejska Karta Seniora pragniemy poinformować Państwa, że obecnie została zwiększona ilość punktów wydawania Karty.

MIEJSKĄ KARTĘ SENIORA MOŻNA WYROBIĆ W PUNKTACH INFORMACJI UMŁ:

  • ul. Zachodnia 47;
  • al. Politechniki 32;
  • ul. Krzemieniecka 2;
  • ul. Piotrkowska153;
  • al. Piłsudskiego 100;
  • ul. Inflancka 45;
  • ŁCKzM ul. Piotrkowska110 (wejście od strony Pasażu Schillera).

WNIOSEK O WYDANIE MIEJSKIEJ KARTY SENIORA 

 

ABY OTRZYMAĆ KARTĘ należy zgłosić się pod w/w adresy oraz wypełnić wniosek. Po wypełnieniu wniosku oraz okazaniu dowodu osobistego Karta Seniora zostanie wydana. 

Zapraszamy do odwiedzania Punktów Informacji Urzędu Miasta Łodzi odbierania aktualnej listy z ofertami. Internautów odsyłamy na stronę www.seniorzy.uml.lodz.pl oraz profil fb - Seniorzy w Łodzi , gdzie na bieżąco zamieszczamy nowe propozycje oraz ciekawe informacje dla osób 60+.

Firmy i instytucje, które posiadają ofertę dla osób 60+ zapraszamy do włączenia się w projekt „Miejskiej Karty Seniora”. Warunkiem przystąpienia do programu jest wyrażenie woli współpracy na rzecz seniorów i przedstawienie oferty z atrakcyjnymi dla seniorów zniżkami, promocjami lub usługami adresowanymi do tej grupy wiekowej. Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy