www.seniorzy.lodz.pl
Strona główna Facebook Bip

Niedziela, 20 Sierpnia 2017


KARTA SENIORA


Program Miejska Karta Seniora to projekt skierowany do osób powyżej 60 roku życia mieszkających na terenie Miasta Łodzi. 

Od dnia 22 sierpnia 2016 r. zgodnie z ZARZĄDZENIEM NR 4331/VII/16 PREZYDENTA MIASTA ŁODZI Miejską Kartę Seniora mogą wyrabiać również osoby posiadające na terenie Miasta Łodzi ośrodek interesów życiowych, tj. centrum interesów osobistych lub gospodarczych (ścisłe powiązania osobiste lub ekonomiczne)​

Posiadacze Miejskiej Karty Seniora mogą korzystać z ofert, ulg, zniżek i promocji, które są przygotowane dla nich przez instytucje oraz firmy. poprzez okazanie Karty w punktach wskazanych przez partnerów projektu. Wśród już zgłoszonych partnerów znajdują się przychodnie rehabilitacyjne, restauracje, ośrodki sportowo – rekreacyjne, ośrodki wypoczynkowe i wiele innych.

OFERTA W RAMACH MIEJSKIEJ KARTY SENIORA - do pobrania na dole strony

KARTY WYDAWANE SĄ OD CZERWCA 2014 ROKU. OBECNIE W ICH POSIADANIU JEST JUŻ 30 TYS. OSÓB

 

MIEJSKĄ KARTĘ SENIORA MOŻNA WYROBIĆ W PUNKTACH INFORMACJI UMŁ:

  • ul. Zachodnia 47;
  • al. Politechniki 32;
  • ul. Krzemieniecka 2 b;
  • ul. Piotrkowska153;
  • al. Piłsudskiego 100
  • ŁCKzM ul. Piotrkowska110 (wejście od strony Pasażu Schillera).

WNIOSEK O WYDANIE MIEJSKIEJ KARTY SENIORA 

 

ABY OTRZYMAĆ KARTĘ należy zgłosić się pod w/w adresy oraz wypełnić wniosek. Po wypełnieniu wniosku oraz okazaniu dowodu osobistego Karta Seniora zostanie wydana. 

Zapraszamy do odwiedzania Punktów Informacji Urzędu Miasta Łodzi odbierania aktualnej listy z ofertami. Internautów odsyłamy na stronę www.seniorzy.uml.lodz.pl oraz profil fb - Seniorzy w Łodzi , gdzie na bieżąco zamieszczamy nowe propozycje oraz ciekawe informacje dla osób 60+.

Firmy i instytucje, które posiadają ofertę dla osób 60+ zapraszamy do włączenia się w projekt „Miejskiej Karty Seniora”. Warunkiem przystąpienia do programu jest wyrażenie woli współpracy na rzecz seniorów i przedstawienie oferty z atrakcyjnymi dla seniorów zniżkami, promocjami lub usługami adresowanymi do tej grupy wiekowej. Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy