www.seniorzy.lodz.pl
Strona główna Facebook Bip

Sobota, 22 Lipca 2017


Teatr Wielki zaprasza

drukuj wpis

Teatr Wielki otworzy dla odwiedzających nie tylko drzwi do foyer i sali, ale również do przeróżnych pomieszczeń, pracowni i teatralnych zakamarków, które na co dzień są niedostępne oczom widzów.


Źródło fotografii: https://www.facebook.com/pg/TeatrWielkiLodz/events/?ref=page_internal

 

PHOTO DAY I ROZWIĄZYWANIE ZAGADKI W TEATRZE WIELKIM


Jubileuszowy PHOTO DAY – Teatr Otwarty!

Jak zapowiadaliśmy na początku sezonu, otwieramy się! Na to, co nowe i wyjątkowe. Stwarzamy tym samym nowe możliwości przed naszymi widzami. 50 lat temu, w styczniu 1967 roku, po raz pierwszy otworzyły się przed publicznością drzwi nowo powstałego gmachu przy pl. Dąbrowskiego. Teraz, po pół wieku intensywnej działalności Teatru Wielkiego w Łodzi, otwieramy dla Was nie tylko drzwi do foyer i sali, ale również do przeróżnych pomieszczeń, pracowni i teatralnych zakamarków, które na co dzień są niedostępne oczom widzów. Co więcej, chcemy, żebyście przyszli do nas ze swoimi aparatami i przedstawili na fotografiach, jak widzicie nasz Teatr. Dlatego 15 stycznia 2017 organizujemy Photo Day, czyli dzień robienia zdjęć w budynku Teatru. Zapraszamy niezwykle serdecznie do wspólnego świętowania Jubileuszu 50-lecia Teatru Wielkiego w Łodzi.
 

PHOTO DAY – Teatr Otwarty!
15 stycznia 2017, godz. 10:00
ZAPISY: Na zgłoszenia czekamy pod adresem promocja@teatr-wielki.lodz.pl 
W tytule maila należy wpisać PHOTO DAY – Teatr Otwarty!, w treści wiadomości swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu.

 


PRZERWANA PRÓBA
gra w pomieszczeniach Teatru Wielkiego w Łodzi


Trwają burzliwe przygotowania do obchodów rocznicy otwarcia budynku Teatru Wielkiego. Podobnie jak 50 lat wcześniej ma być wystawiona „Halka” Moniuszki. Niestety, na dzień przed przedstawieniem na próbie generalnej dochodzi do dziwnej sytuacji... Po pierwszej, praktycznie perfekcyjnej części próby, na drugiej nie pojawia się główny solista. Mimo wytężonych poszukiwań nie udaje się go odnaleźć, a policyjne procedury wymagają, by od momentu zniknięcia do rozpoczęcia poszukiwań zaginionego upłynęły co najmniej 24 godzin. Zaniepokojony dyrektor Teatru nie ma wyjścia, musi prosić o pomoc w poszukiwaniach.
Czy uda się odnaleźć zagonionego przed premierą?

 

Dołącz do niezwykłej gry odbywającej się w pomieszczeniach Teatru Wielkiego w Łodzi. By poznać Teatr i rozwiązać zagadkę zbierz 2 osobowy zespół i w dniu przyłącz się do rozgrywki 15 stycznia 2017 r.
Uwaga! Gra będzie się odbywała w 3 turach od godziny 12. Obowiązują wcześniejsze zapisy za pomocą dostarczonego formularza:
https://topografie.typeform.com/to/dnODqD