www.seniorzy.lodz.pl
Strona główna Facebook Bip

Piątek, 28 Lipca 2017


KONKURS DRZEWO POKOLEŃ - GŁOSOWANIE

drukuj wpis

W dniu 28 kwietnia wystartowało głosowanie na seniorów- liderów, ngo, samorządy i firmy nominowane do nagrody w Konkursie Drzewo Pokoleń. Zachęcamy do oddawania głosów na Państwa kandydatów do zwycięstwa za pośrednictwem strony drzewopokolen.umed.pl do dn. 19 maja. 

 

KONKURS DRZEWO POKOLEŃ 

Konkurs Drzewo Pokoleń organizowany przez Urząd Miasta Łodzi, Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Fundację dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ma na celu uhonorowanie i promowanie inicjatyw poświęconych zdrowemu starzeniu się oraz integracji międzypokoleniowej, realizowanych zarówno przez samorządy, instytucje, organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, osoby prywatne oraz przedstawicieli biznesu. 

II Edycja Konkursu Drzewo Pokoleń stanowi integralną część „IV Łódzkich Senioraliów” - dwóch tygodni wydarzeń organizowanych przez Urząd Miasta Łodzi, których celem jest zachęcenie osób 60+ do aktywnego stylu życia, poszerzania wiedzy, rozwijania pasji, a także wskazanie miejsc, w których mogą rozwijać swój potencjał.   


Do udziału w konkursie zapraszani byli wszyscy, którzy mając na uwadze dobro seniorów, podejmują działania zmierzające do poprawy jakości ich życia.

 

24 kwietnia odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursu Drzewo Pokoleń 2017. Członkowie Kapituły ocenili 48 zgłoszeń, spośród których wybrali 5 najciekawszych w każdej kategorii.

 


NOMINOWANI DO NAGRODY W II EDYCJI KONKURSU DRZEWO POKOLEŃ:

 

GŁOSOWANIE – 28.04 – 19.05.2017 r.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w głosowaniu internetowym, które rozpocznie się już 28 kwietnia i potrwa do 19 maja na stronie

www.drzewopokolen.umed.lodz.pl – zakładka głosowanie

Aby oddać głos należy wybrać kategorię konkursową (po kliknięciu na wybraną nominację znajdziecie Państwo jej opis), zaznaczyć swój wybór i wcisnąć przycisk „Zagłosuj”.
Z jednego urządzenia (komputera, telefonu, tabletu) można oddać jeden głos w każdej kategorii, raz na 24h.

 


GALA KONKURSU DRZEWO POKOLEŃ

Ostateczne wyniki konkursu poznamy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 26 maja w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i stanowić będzie również oficjalne zakończenie IV Łódzkich Senioraliów. Ukoronowaniem Gali będzie koncert Ewy Bem.

Bezpłatne wejściówki będą dostępne od dnia 15 maja 2017 r. w siedzibie Zespołu ds. Seniorów
- ul. Zachodnia 47, pokój 132.
Więcej informacji: 42 638 47 30.


Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nominowanymi do nagród w poszczególnych kategoriach oraz oddawania głosów na stronie www.drzewopokolen.umed.pl w zakładce „głosowanie”

Informacje o Konkursie Drzewo Pokoleń - www.drzewopokolen.umed.pl

Informacje o „IV Łódzkich Senioraliach” -  www.seniorzy.uml.lodz.pl 

 

DRZEWO POKOLEŃ NA FB: https://web.facebook.com/events/298577670560689/


REGULAMIN KONKURSU 


PATRONAT MEDIALNY:

 

PATRONAT HONOROWY:

   

 

 

DANE KONTAKTOWE - KONKURS " DRZEWO POKOLEŃ" 

Uniwersytet Medyczny w Łodzi
al. Kościuszki 4, 90-419 Łódź
e-mail: drzewopokolen@umed.lodz.pl
www.drzewopokolen.umed.pl


DANE KONTAKTOWE - "IV ŁÓDZKIE SENIORALIA" 

Zespół ds. Seniorów UMŁ
ul. Zachodnia 47, 91-066 Łódź
tel.: 42 638 47 30
e-mail: seniorzy@uml.lodz.pl
www.seniorzy.uml.lodz.pl