www.seniorzy.lodz.pl
Strona główna Facebook Bip

Piątek, 28 Lipca 2017


Spacer z Zieloną Łodzią

drukuj wpis

Tradycyjnie spotykać się będziemy w prawie każdą niedzielę, prawie zawsze o godzinie 12.00. Odwiedzimy pieszo i na rowerach dziesiątki parków, lasów i ogrodów, usłyszymy setki ciekawych opowieści o przyrodzie i historii naszego miasta.

 

Zima pewnie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, ale to nie powód, żeby nie wystartować kolejnego sezonu Spacerów Zielonej Łodzi.

Tradycyjnie spotykać się będziemy w prawie każdą niedzielę, prawie zawsze o godzinie 12.00. Odwiedzimy pieszo i na rowerach dziesiątki parków, lasów i ogrodów, usłyszymy setki ciekawych opowieści o przyrodzie i historii naszego miasta. Współpracujemy z kilkoma grupami przewodnickimi oraz całą grupą miłośników Łodzi, którzy będą się dzielić z uczestnikami spacerów swoją wiedzą i swoimi pasjami odkrywania niezwykłych miejsc.

Zaczynamy w niedzielę 12 marca, o godzinie 12.00. Tematem pierwszego, pieszego spaceru jest oczywiście wiosna. O marcowej przyrodzie opowie, podczas spaceru po wciąż zamkniętym na zimę Ogrodzie Botanicznym, szef Zielonej Łodzi Marek Jakubowski. Zbiórka przy kasach od ulicy Retkińskiej 39. Wstęp wolny, prosimy o punktualne przybycie.

19 marca będziemy spacerować po Parku Reymonta, a 26 marca rozpoczynamy sezon rowerowy Zielonej Łodzi.

Harmonogram kolejnych spotkań już wkrótce na naszych stronach.
Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu na FB https://www.facebook.com/Zielonalodz/

Zapraszamy,
Zespół Zielonej Łodzi